Sprawdź

Terminal płatniczy

Chcesz wprowadzić płatność kartą w swojej firmie?
Ocena: 4.7 / 5 - ilość ocen: 76
0.00PLN

Terminal płatniczy to nowoczesne urządzenie, umożliwiające akceptację płatności kartami płatniczymi. Dzięki terminalowi płatniczemu możesz zwiększyć sprzedaż swoich produktów lub usług, zyskać nowych klientów preferujących płatność kartą płatniczą, a swoim stałym odbiorcom zaoferować dodatkową, szybką, nowoczesną i bezpieczną formę płatności bezgotówkowych. Możesz wybrać terminal stacjonarny, który podłączysz za pośrednictwem tradycyjnych kablowych łączy internetowych lub terminal przenośny nazywany mobilnym terminalem płatniczym, korzystający z przesyłu danych za pomocą sieci komórkowej. Terminale płatnicze dostępne w naszej ofercie wyposażone są w tradycyjne czytniki kart płatniczych z paskiem magnetycznym i chipem oraz czytniki bezstykowe. Umożliwiają one akceptację kart zbliżeniowych typu PayPass i PayWave oraz współpracują z urządzeniami wyposażonymi w funkcję NFC takimi jak smartfony, tablety, telefony komórkowe i smartwatche.

Zainstaluj terminal płatniczy

Terminal kart płatniczych stacjonarny najlepiej sprawdzi się w różnego rodzaju sklepach, na stacjach paliw, w salonach fryzjerskich i kosmetycznych, aptekach, prywatnych gabinetach lekarskich, kioskach i innych miejscach prowadzących sprzedaż bezpośrednią czyli wszędzie tam, gdzie klient podchodzi do stanowiska kasowego w celu uregulowania płatności kartą płatniczą. Mobilny terminal płatniczy najlepiej sprawdzi się w restauracjach, pubach, pizzeriach, lokalach gastronomicznych, firmach cateringowych, hotelach, firmach dostarczających towary różnego rodzaju, firmach przewozowych i taksówkach, czyli wszędzie tam gdzie uregulowanie płatności wymaga dotarcia z terminalem płatniczym bezpośrednio do klienta. Dostępne za naszym pośrednictwem terminale płatnicze obsługują karty wydane przez największych operatorów płatności bezgotówkowy takich jak Visa, MasterCard, Diners Club, American Express, UnionPay i JBC.

Jeśli Twoja firma nie posiada więcej niż 5 punktów handlowo-usługowych i nie korzystała nigdy z oferty terminali płatniczych lub przez ostatnie 12 miesięcy nie miała podpisanej umowy najmu z żadnym dostawcą terminali płatniczych to może skorzystać z Programu Polska Bezgotówkowa. Program ten powstał z inicjatywy Ministerstwa Rozwoju Pracy i Technologii, Związku Banków Polskich, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Mastercard i Visa w celu popularyzacji w Polsce płatności bezgotówkowych dokonywanych poprzez terminale płatnicze. Dzięki Programowi Polska Bezgotówkowa możesz zainstalować jednorazowo do 3 terminali płatniczych w firmie. Przez pierwsze 12 miesięcy od momentu instalacji nie poniesiesz żadnych opłat z tytułu najmu terminali oraz obsługi transakcji bezgotówkowych. Bezpłatne terminale płatnicze możesz otrzymać jednorazowo, a czas trwania dofinansowania jest liczony osobno dla każdego z nich. Zapytaj o bezpłatny terminal płatniczy dla Twojej firmy.

Instalując terminale płatnicze w firmie możesz znacząco zwiększyć obroty i pozyskać nowych klientów

Za pomocą terminala płatniczego możesz rozpocząć sprzedaż doładowań telefonicznych pre-paid potocznie zwanych „na kartę” różnych operatorów komórkowych. Osiągniesz dzięki temu dodatkowe przychody dla swojej firmy oraz uatrakcyjnisz i poszerzysz ofertę handlową w punkcie sprzedaży. Twoi klienci będą mogli zasilić swoje konto dowolną kwotą, a Ty za każdą taką transakcję otrzymasz prowizję zależną od wysokości doładowania.

Dzięki terminalowi płatniczemu pozyskasz nowych klientów preferujących płatność kartą. Będą to osoby, które chętniej wybierają miejsca, gdzie nie trzeba płacić gotówką za zakupy i usługi. Z analiz wynika też, że klienci płacący kartą poprzez terminal płatniczy wydają dużo większe kwoty, niż klienci dokonujący płatności gotówką. Wraz z możliwością płatności kartą Twoja firm zyska też wizerunek dużo nowocześniejszej.

Warunki do instalacji terminala płatniczego w firmie:

  • firma musi posiadać wpis do ewidencji działaności gospodarczej w CEiDG
  • działalność firmy nie może być zawieszona.

Jeśli chcesz zainstalować w firmie terminal płatniczy wypełnij formularz już teraz! Dedykowany doradca finansowy Forsel Finance skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe, przedstawi aktualne oferty najmu terminali płatniczych, dopełni wszelkich formalności i pomoże znaleźć najlepszy terminal płatniczy dostępny na rynku.

Podziel się:

Zapytaj o terminal płatniczy
dla Twojej firmy

Kontakt z doradcą

Polska Bezgotówkowa to program promujący darmowe terminale płatnicze dla małych dla firm. Powstał on z inicjatywy agentów rozliczeniowych oferujących darmowe terminale płatnicze oraz organizacji płatniczych takich jak Visa i Mastercard. Agent rozliczeniowy to firma dostarczająca bezpłatne terminale płatnicze w ramach Programu Polska Bezgotówkowa i zajmująca się wszystkimi usługami związanymi z obsługą oraz rozliczeniem transakcji bezgotówkowych wykonywanych za pomocą terminalna płatniczego. Program Polska Bezgotówkowa kierowany jest do małych przedsiębiorców, zajmujących się handlem detalicznym lub różnego rodzaju usługami, a jego głównym założeniem jest upowszechnienie płatności bezgotówkowych w Polsce. Terminal Polska Bezgotówkowa może otrzymać każda firma, która w ostatnich 12 miesiącach nie miała podpisanej umowy z agentem rozliczeniowym na wynajem płatnego lub bezpłatnego terminala płatniczego. Darmowy terminal płatniczy daje możliwość akceptacji płatności kartą przez okres 12 miesięcy bez dodatkowych opłat i prowizji od transakcji bezgotówkowych. Trzeba jednak pamiętać, że obrót na jeden terminal Polska Bezgotówkowa nie może przekroczyć kwoty 100 000 PLN w ciągu pierwszych 12 miesięcy. Jeśli taka sytuacja będzie miał miejsce to bezpłatny terminal firma nadal będzie używać, ale pojawią się koszty od każdej zrealizowanej transakcji jak w standardowej umowie. Umowa na darmowy terminal płatniczy zawiera zapisy, że akceptant udostępnia terminal za darmo tylko przez okres pierwszego roku. Jeśli umowa na terminal płatniczy bez abonamentu podpisana została na dłuży okres, to po upływie pierwszego roku opłaty będą naliczane jak przy ofercie nie kwalifikującej się do Programu Polska Bezgotówkowa terminal za darmo. Ważne jest też to, że przedsiębiorca w ramach Programu Polska Bezgotówkowa może skorzystać z darmowych terminali płatniczych tylko raz. Jeśli umowa na terminale płatnicze Polska Bezgotówkowa zostanie zerwana przed upływem pierwszych 12 miesięcy jej trwania to akceptant może naliczyć przedsiębiorcy kary finansowe z tym związane. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy firma zrezygnuje z bezpłatnego terminal płatniczego w przypadku całkowitego zamknięcia działalności gospodarczej. Jeśli zastanawiasz się jaki terminal wybrać to najlepszym rozwiązaniem będzie konsultacja z doradcą Forsel Finance. Przygotuje on dla Ciebie ofertę najmu darmowych terminali płatniczych w ramach Programu Polska Bezgotówkowa lub korzystną ofertę najmu terminali płatniczych na warunkach standardowych w przypadku, gdy firma nie kwalifikuje się do wzięcia udziału w programie. Zaoferuj sowim klientom bezpieczne płatności bezgotówkowe za pomocą nowoczesnych terminali płatniczych i bądź lepszy od konkurencji.

Copyright © Wrocław 2012-2021 Doradca finansowy kredytowy Forsel Finance | Regulamin i polityka prywatności
Zadzwoń