Kredyt konsolidacyjny

Posiadasz kilka różnych kredytów? Chcesz zmniejszyć wysokość płaconych rat?

Sprawdź ofertę konsolidacyjnego kredytu

Kredyt konsolidacyjny możesz przeznaczyć na spłatę kilku kredytów i zamianie ich w jeden udzielony na korzystniejszych warunkach. Główną zaleta tego rozwiązania jest obniżenie oprocentowania i wydłużenie okresu kredytowania co przekłada się na zmniejszenie wysokości płaconych rat. Jeżeli pozwala na to zdolność kredytowa kredytobiorcy występuje również możliwość zwiększenia kwoty kredytu konsolidacyjnego i otrzymania dodatkowych środków na dowolny cel.

Do wniosku o kredyt akceptowane są różne źródła dochodu: umowa o pracę na czas nieokreślony i określony, umowa zlecenie, umowa o dzieło, działalność gospodarcza, emerytura, renta. Kredyt konsolidacyjny umożliwia połączenie w jeden kredyt kilka różnych zobowiązań, takich jak: kredyt mieszkaniowy, kredyt samochodowy, kredyt ratalny, pożyczka gotówkowa, limity na kartach kredytowych, limity kredytowe (debety) w kontach osobistych, pozostałe kredyty konsumpcyjne. Występuje w formie kredytu konsolidacyjnego niezabezpieczonego z okresem kredytowania do 10 lat lub w formie kredytu konsolidacyjnego zabezpieczonego hipoteką z dużo niższym oprocentowaniem i okresem kredytowania nawet do 30 lat. Dodatkowo do kredytu występuje możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie i od utraty pracy.

Warunki do uzyskania kredytu konsolidacyjnego:

  • osoba starająca się o kredyt nie może posiadać negatywnej historii kredytowej w BIK (Biuro Informacji Kredytowej)
  • okres zatrudnienia wynosi minimum 3 miesiące.

Jeżeli interesuje Cię ten produkt skontaktuj się z nami, a nasz ekspert finansowy udzieli niezbędnych informacji, przedstawi aktualne oferty kredytów konsolidacyjnych z różnych banków, dopełni wszelkich formalności i pomoże znaleźć najkorzystniejszy kredyt konsolidacyjny dostępny na rynku.

Podziel się: