Leasing Wrocław

Wybierz leasing jako korzystny sposób finansowania środków trwałych w firmie
Sprawdź ofertę leasingu

Prowadzisz działalność gospodarczą we Wrocławiu lub okolicach i szukasz korzystnego leasingu bez zbędnych formalności? Cenisz swój czas i nie chcesz go tracić na porównywanie ofert różnych leasingów? Istnieje proste rozwiązanie, a jest nim współpraca z doradcą Forsel Finance!

Znajdziesz u nas aktualne oferty różnych leasingów w jednym miejscu. Najważniejsze jest jednak to, że korzystając z usług doradców leasingowych Forsel Finance, nie tracisz czasu na formalności, szukanie odpowiednich ofert, osobiste składanie wniosków i kompletowanie wymaganych dokumentów. Doradca do spraw leasingu zrobi to za Ciebie, podpowie od czego zacząć, sprawnie poprowadzi przez całą analizę i pomoże wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie.

Tylko u nas wszystko masz w jednym miejscu, możesz porównać poszczególne oferty i wybrać najkorzystniejszą, najbardziej dopasowaną do potrzeb Twojej firmy. Pamiętaj też, że w większości przypadków za korzystanie z usług naszych doradców leasingowych nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat ponieważ za uruchomione produkty rozliczamy się z instytucjami finansowymi z którymi współpracujemy. W ofercie biura doradztwa finansowego Forsel Finance we Wrocławiu znajdziesz leasing operacyjny i leasing finansowy.

Leasing dla firm i osób prowadzących działalność gospodarczą we Wrocławiu i okolicach

  • leasing samochodu osobowego, ciężarowego lub innego środka transportu lądowego, wodnego lub powietrznego
  • leasing maszyn i urządzeń budowlanych, produkcyjnych, biurowych, gastronomicznych, sprzętu medycznego
  • leasing nieruchomości na finansowanie zakupu lub pozyskanie kapitału z posiadanej nieruchomości komercyjnej
  • leasing maszyn rolniczych dla rolników lub firm prowadzących działalność gospodarczą związaną z rolnictwem
  • pożyczka leasingowa na finansowanie zakupu środków trwałych, polecana firmom zwolnionym z podatku VAT

Okres spłaty w zależności od firmy leasingowej i specyfikacji środka trwałego może wynieść do 7 lat, a przy leasingu nieruchomości nawet do 10 lat. Środek trwały może być nowy lub używany, a rozłożenie w czasie wydatków za jego użytkowanie poprawi płynność finansową Twojej firmy i umożliwi jej rozwój. Decydując się na ten rodzaj finansowania możesz rozszerzyć działalność i usprawnić działanie firmy. Z oferty leasingu możesz skorzystać również jeśli masz nową firmę, działające na rynku krócej niż rok.

Wybierając leasing masz do wyboru kilka jego rodzajów

Decydując się na leasing operacyjny musisz pamiętać, że przedmiot finansowania stanowi majątek firmy leasingowej i do momentu zakończenia umowy i wykupu jest jego własnością, zyskujesz dzięki temu możliwość księgowania w koszty prowadzonej działalności wszystkich opłat i rat leasingowych oraz kosztów związanych z utrzymaniem środka trwałego przez cały okres trwania umowy, pomniejszając tym kwotę podatku do zapłaty. Przy tym rodzaju finansowania nie dokonujesz odpisów amortyzacyjnych wynikających z użytkowania przedmiotu leasingu.

Innym rodzajem leasingu jest leasing finansowy, a główna różnica wynika z wymogu zapłacenia podatku VAT w całości w momencie odbioru środka trwałego, a w koszty zaksięgować możesz tylko cześć odsetkową z każdej raty leasingowej. Dużym plusem tego rodzaju leasingu jest możliwość dokonywania odpisów amortyzacyjnych danego środka trwałego.

Trzecim rodzajem leasingu jest pożyczka leasingowa, która działa podobnie do leasingu finansowego i jest polecana dla firm nie będących płatnikami VAT.

Dla wszystkich rodzajów leasingu warunki oraz wzajemne prawa i obowiązki są zawsze jasno sprecyzowane i zawarte w umowie leasingowej, finansowany środek trwały jest ubezpieczony, a w przypadku pojazdów również zarejestrowany.

Zastanawiasz się nad leasingiem? Skontaktuj się z biurem Forsel Finance we Wrocławiu,

a nasz doradca finansowy przeprowadzi dla Ciebie bezpłatną analizę zdolności i przygotuje korzystną ofertę leasingu dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych.

Podziel się: