Kredyt pod kontrakt dla firm

Potrzebujesz dodatkowych środków finansowych na realizację kontraktu?
Zapoznaj się z ofertą kredytów pod kontrakt

Jeśli udało Ci się wygrac przetarg lub podpisujesz kontrakt i potrzebujesz środków finansowych na realizację umowy, sprawdź kredyt pod kontrakt dla firm. Jest to korzystny sposób na finansowanie bieżących wydatków wynikających z realizacji kontaktu. Poprawi on płynności finansową Twojej firmy oraz da możliwość wykonania większych przedsięwzięć. Oferta kredytu pod kontrakt skierowana jest do firm i przedsiębiorców realizujących projekty o relatywnie wysokim zaangażowaniu w porównaniu z posiadanymi własnymi środkami finansowymi. Uproszczona ocena zdolności kredytowej zapewnia minimalne wymogi dotyczące składanych dokumentów i szybką decyzję kredytową.

Kredyt pod kontrakt dla firm może być przeznaczony na wykonanie usług lub dostarczenie towarów dla Jednostek Samorządu Terytorialnego (gmin, powiatów, województw), Jednostek Skarbu Państwa (urzędów, szpitali, szkół, uczelni, agencji rozwoju, itp.), Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, wojewódzkich Służb Dróg i Kolei oraz dla dużych znanych i wiarygodnych (z punktu oceny przez banki i instytucje finansowe) firm i korporacji.

Kredyt pod kontrakt dla firm udzielany jest w formie ratalnej lub odnawialnej

Wykorzystanie kredytu następuje w określonych terminach i kwotach. Wypłaty realizowane są zgodnie z harmonogramem realizacji danego kontraktu. Spłata powiązana jest ze spływem należności umownych dokonanych przez kontrahenta (odbiorcę przedmiotu kontraktu) na rzecz kredytobiorcy (dostawcy przedmiotu kontraktu). Istnieje możliwość jednorazowej całkowitej spłaty kredytu pod kontrakt dopiero po zakończeniu realizacji umowy. Zabezpieczaniem kredytu najczęściej jest cesja wierzytelności z kontraktu lub weksel i klauzula potrącenia należności z rachunku bankowego kredytobiorcy.

Warunki do uzyskania kredytu pod kontrakt:

  • właściciel firmy nie może posiadać negatywnej historii kredytowej w BIK (Biuro Informacji Kredytowej)
  • okres działalności firmy wynosi minimum 1 rok.

Jeżeli interesuje Cię ten produkt skontaktuj się z nami, a nasz doradca finansowy udzieli niezbędnych informacji, przedstawi aktualne oferty kredytów pod kontrakt z różnych banków, dopełni wszelkich formalności i pomoże znaleźć najkorzystniejszy kredyt pod kontrakt dostępny na rynku.

Podziel się: