Sprawdź

Pożyczka hipoteczna

Szukasz kredytu pod hipotekę nieruchomości na dowolny cel?
Ocena: 4.9 / 5 - ilość ocen: 89
0.00PLN

Pożyczki hipoteczne to nisko oprocentowane kredyty bankowe, które można przeznaczyć na dowolny cel. Niezbędne do uzyskania pożyczki hipotecznej będzie posiadanie nieruchomość zabezpieczająca całą transakcję. Banki przy pożyczce hipotecznej akceptują różne rodzaje nieruchomości. Zabezpieczeniem pożyczki pod hipotekę może być mieszkanie, dom, działka lub nieruchomość komercyjna. Maksymalna kwota pożyczki hipotecznej o jaką możesz się ubiegać może stanowić do 80% wartości nieruchomości będącej zabezpieczeniem kredytu pod hipotekę. Ważną kwestią przy pożyczce hipotecznej jest też to, że nie musisz być właścicielem nieruchomości, która będzie zabezpieczeniem kredytu pod hipotekę nieruchomości. Wystarczy, że uzyskasz zgodę jej właściciela na wpis instytucji finansowej do hipoteki nieruchomości. Pożyczka hipoteczna to korzystne rozwiązanie dla osób dysponujących nieruchomością i poszukujących dużo tańszego rozwiązani niż kredyt gotówkowy na dowolny cel lub kredyt konsolidacyjny. To też rozwiązanie finansowe dające możliwość skorzystania z bardzo długich okresów kredytowania, co znacząc zwiększa zdolność kredytową i pozwala uzyskać niskie raty przy wysokich kwotach kredytu.

Sprawdź hipoteczną pożyczkę pod zastaw nieruchomości

Zastanawiasz się pewnie jaka jest w takim razie różnica między pożyczką hipoteczną, a kredytem hipotecznym. Najważniejsza różnica to cel na jaki możesz przeznaczyć środki z kredytów zabezpieczonych na hipotece nieruchomości. Pożyczka hipoteczna może zostać przeznaczona na dowolny cel i nie musisz w żaden sposób dokumentować wydawanych środków. Kredyt hipoteczny jest zobowiązaniem celowym i służy wyłącznie do zaspokojenia potrzeb mieszkaniowych związanych z zakupem lub budową nieruchomości. Różnica między kredytem hipotecznym, a pożyczką hipoteczna polega też na innej grupie klientów, do której kierowane są te dwa rozwiązania. Pożyczka hipoteczna to produkt dla osób, które już posiadają nieruchomość i chciałyby uzyskać nisko oprocentowany kredyt na dowolny cel pod jej hipotekę. Kredyt hipoteczny to rozwiązanie dla tych, którzy dopiero zamierzają nieruchomość nabyć lub wybudować. Jedyną cechą wspólna tych obu kredytów jest wpis banku na hipotece nieruchomości zabezpieczający spłatę zaciągniętego zobowiązania.

Środki z pożyczki hipotecznej możesz przeznaczyć również na spłatę zobowiązań kredytowych w innych bankach i instytucjach pozabankowych. Pożyczka hipoteczna konsolidacyjna sprawdzi się jako alternatywa dla klasycznego kredytu konsolidacyjnego, dając możliwość znacznego zwiększanie Twoje zdolności kredytowej i uzyskania większych kwoty na spłatę dużych zobowiązań. Spłatę posiadanych kredytów i pożyczek możesz dokonać we własnym zakresie już po uzyskaniu pożyczki hipotecznej na dowolny cel lub jeśli Twoja zdolność kredytowa na to nie pozwala, skorzystać z celu konsolidacyjnego i zlecić spłatę zobowiązań bankowi udzielającemu Ci finansowania. W obu przypadkach zyskasz możliwość obniżenia wysokości płaconych rat i znacząco zmniejszysz koszty posiadanych zobowiązań kredytowych. Zapytaj o pożyczkę hipoteczną dla Ciebie.

Pożyczka pod hipotekę nieruchomości daje możliwość skorzystania z długich okresów kredytowania

W zależności od instytucji finansowej, która udziela pożyczki hipotecznej, okres kredytowania może wynieść do 30 lat. Pozwala to uzyskać wysokie kwoty kredytu pod hipotekę nieruchomości przy relatywnie niskiej racie miesięcznej i znacząco zwiększa zdolność kredytową. Spłata pożyczki hipotecznej może odbywać się zarówno w ratach równych jak i malejących.

Oprocentowanie i koszty udzielenia pożyczki pod hipotekę nieruchomości są dużo niższe niż przy kredycie gotówkowym na dowolny cel niezabezpieczonym hipotecznie. Ograniczaniem kwoty jaką możesz uzyskać jest tylko Twoja zdolność kredytowa i wartość nieruchomości będącej zabezpieczeniem pożyczki hipotecznej.

Warunki otrzymania pożyczki hipotecznej:

  • starając się o pożyczkę nie możesz posiadać negatywnej historii kredytowej w BIK
  • okres zatrudnienia powinien wynosić minimum 3 miesiące.

Jeśli chcesz uzyskać korzystną pożyczkę hipoteczną wypełnij formularz już teraz! Dedykowany ekspert finansowy Forsel Finance skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe, przedstawi aktualne oferty kredytów pod hipotekę nieruchomości z różnych banków oraz instytucji pozabankowych, dopełni wszelkich formalności i pomoże znaleźć najlepszą pożyczkę hipoteczną dostępną na rynku.

Podziel się:

Zapytaj o kredyt pod hipotekę
dla Ciebie

Kontakt z ekspertem
Copyright © Wrocław 2012-2021 Doradca finansowy kredytowy Forsel Finance | Regulamin i polityka prywatności
Zadzwoń