Pożyczka hipoteczna

Posiadasz nieruchomość i chcesz uzyskać nisko oprocentowany kredyt na dowolny cel?

Sprawdź hipoteczną pożyczkę pod zastaw nieruchomości

Pożyczkę hipoteczną możesz przeznaczyć na dowolny cel. Jest to kredyt pod hipotekę mieszkania, domu, działki lub innej nieruchomości kredytobiorcy. Maksymalna kwota kredytu o jaką możesz się ubiegać może stanowić do 80% wartości nieruchomości będącej zabezpieczeniem kredytu. Okres kredytowania może wynieść do 30 lat. Oprocentowanie pożyczki hipotecznej ustalane jest indywidualnie dla każdego Klienta i jest dużo niższe niż przy kredycie gotówkowym na dowolny cel niezabezpieczonym hipotecznie. Środki z kredytu możesz przeznaczyć również na spłatę zobowiązań kredytowych w innych bankach.

Kredyt pod hipotekę nieruchomości

Udzielany jest w PLN lub walucie obcej (z zachowaniem spójności waluty dochodu z walutą pożyczki). Może zostać uruchomiony jednorazowo lub w transzach. Zabezpieczeniem pożyczki jest hipoteka na nieruchomości kredytobiorcy. Do kredytu możesz skorzystania z ubezpieczenia na życie i od utraty pracy.

Warunki do uzyskania pożyczki hipotecznej:

  • osoba starająca się o pożyczkę nie może posiadać negatywnej historii kredytowej w BIK (Biuro Informacji Kredytowej)
  • okres zatrudnienia wynosi minimum 3 miesiące

Jeżeli interesuje Cię ten produkt skontaktuj się z nami, a nasz ekspert finansowy udzieli niezbędnych informacji, przedstawi aktualne oferty pożyczek hipotecznych z różnych banków, dopełni wszelkich formalności i pomoże znaleźć najkorzystniejszą pożyczkę hipoteczną dostępną na rynku.

Podziel się: