Sprawdź

Kredyty dla firm i przedsiębiorców

Szukasz kredytu na działalność gospodarczą lub dla spółki?
Ocena: 4.8 / 5 - ilość ocen: 97
0.00PLN

Jeśli Twoja firma potrzebuje dodatkowych środków finansowych to jesteś w odpowiednim miejscu! Wybierz korzystny kredyt dla firm spośród ofert różnych banków i instytucji finansowych. W naszej ofercie dla firm i przedsiębiorców znajdziesz szeroki wachlarz kredytów firmowych przeznaczonych na finansowanie bieżącej działalności oraz ułatwiających realizację różnych celów inwestycyjnych. Prowadząc działalność gospodarczą lub spółkę możesz wybrać produkty kredytowe dla firm takie jak kredyt obrotowy na dowolny cel, kredyt inwestycyjny, kredyt konsolidacyjny, kredyt ze wsparciem unijnym, kredyt pod hipotekę nieruchomości, kredyty pod kontrakt, kredyt na start dla nowych firm lub kredyt dla deweloperów.

Korzystając z usług doradców finansowych Forsel Finance zyskasz dostęp do najkorzystniejszych rozwiązań finansowych dla firm oferowanych aktualnie na rynku. Wszystko załatwisz w jednym miejscu dzięki czemu zaoszczędzisz swój cenny czas i ograniczysz do minimum formalności. Pamiętaj też, że dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w pozyskiwaniu finansowania dla osób prowadzących działalność gospodarczą możesz uzyskać korzystniejsze warunki niż przy samodzielnym składaniu wniosków i zapytań o kredyty firmowe w różnych bankach i instytucjach finansowych. Już teraz skontaktuj się z nami i skorzystaj z pomocy sprawdzonego doradcy finansowego, który przeprowadzi dla Ciebie bezpłatną analizę zdolności kredytowej i dopasuje produkty kredytowe do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych Twojej firmy.

Poniżej znajdziesz poszczególne kredyty dla firm dostępne w naszej ofercie, dowiesz się o możliwościach ich przeznaczenia oraz poznasz warunki jakie musi spełnić Twoja firma do ich uzyskania.

Podziel się:

Kredyty firmowe, jakie wybrać?

Kredyty firmowe możemy podzielić ze względu na cel ich przeznaczenia w firmie oraz na rodzaj danego zobowiązania. Skupiając się na celu, do wyboru są dwie główne możliwości przeznaczenia kredytów firmowych. Pierwsza możliwość to kredyty dla firm na cel dowolny lub na bieżące finansowanie działalności gospodarczej, gdzie otrzymane środki możesz przeznaczyć na dowolne potrzeby w firmie bez konieczności dokumentowania ich wykorzystania. Druga możliwość to kredyty firmowe celowe, w których przeznaczenie jest ściśle określone i musi zostać rozliczone zgodnie z harmonogramem danego przedsięwzięcia oraz wszystkimi zapisami zawartymi w umowie kredytowej. Jeśli chodzi o rodzaj zobowiązania to do wyboru są kredyty dla firm ratalne lub kredyty odnawialne w rachunku firmowym nazywane również kredytami obrotowymi na rachunku.

Kredyt firmowy

na dowolny cel

Kredyty firmowe przeznaczone na bieżące finansowanie działalności gospodarczej banki udzielają jako doraźną pomoc w finansowania przedsiębiorstwa i mogą być wykorzystane na dowolny cel związany z prowadzeniem firmy. Przy tego rodzaju kredytach firmowych najczęściej nie jest wymagane przedstawianie faktur dokumentujących wykorzystanie kredytu w firmie. Wysokość kwoty kredytu firmowego, o którą możesz się starać zależy głównie od przychodów Twojego przedsiębiorstwa i wypracowanych zysków. Kredyty dla firm na bieżące finansowanie działalności gospodarczej charakteryzują się również bardzo szybkim procesem kredytowym, decyzję najczęściej otrzymasz w ciągu kilku dni roboczych, a środki finansowe uruchamiane są od razu po podpisaniu umowy kredytowej. Ten rodzaj kredytów dla firm może być udzielony zarówno jako ratalny kredyt gotówkowy dla firm jak i odnawialna linia kredytowa w rachunku firmowym.

Kredyt dla firm

celowy

Kredyty firmowe przeznaczone na konkretny cel to głównie kredyty inwestycyjne. Tego typu kredyty firmowe mają za zadanie sfinansować różne inwestycje w Twoje firmie. Możemy rozróżnić trzy podstawowe rodzaje takich kredytów firmowych. Pierwszy to kredyty dla firm przeznaczone na zakup nieruchomości, budowę lub rozbudowę już istniejącej infrastruktury firmy. Kolejne to kredyty dla firm na zakup wszelkiego rodzaju środków trwałych, a ostatni rodzaj to kredyty dla firm przeznaczone na restrukturyzację firmy, przekształcenia, wykup udziałów, refinansowanie wydatków poniesionych ze środków własnych lub spłatę już posiadanych kredytów firmowych. Tego rodzaju kredyty dla firm najczęściej zabezpieczone są przedmiotem inwestycji lub hipoteka na nieruchomości i udzielane są w formie ratalnej na długie okresy czasu, nawet kilkudziesięciu lat.

Kredyt na firmę

, rodzaje

Wracając do podziału kredytów firmowych ze względu na rodzaj zobowiązania masz do wyboru dwa podstawowe warianty. Kredyty firmowe ratalne udzielane na okres od kilku miesięcy do kilkudziesięciu lat lub kredyty odnawialne w rachunku firmowym, czyli nic innego jak dobrze znana z bankowości osobistej linia kredytowa bądź debet w koncie. Kredyty dla firm ratalne charakteryzują się z góry określonym okresem kredytowania i możliwością wcześniejszej spłaty lub nadpłaty. Inaczej jest w przypadku kredytów odnawialnych w rachunku firmowym. Tego typu kredyty dla firm przyznawane są przeważnie na rok z możliwością przedłużenia na kolejne lata, wszystkie wpływające na rachunek firmowy środki automatycznie spłacają powstały debet, a odsetki naliczane są tylko od aktualnie wykorzystanej kwoty kredytu. Co ważne, gdy odnawialny kredyt dla firm jest niewykorzystany, nie generuje praktycznie żadnych dodatkowych kosztów, a w razie skorzystania do spłaty masz tylko kwotę wymaganych odsetek bez konieczności spłaty kapitału jak to ma miejsce przy kredytach firmowych ratalnych. Odnawialny kredyt na firmę w rachunku bieżącym polecany jest przedsiębiorcom potrzebującym stałego i szybkiego dostępu do środków finansowych.

Jeśli interesują Cię kredyty dla firm skontaktuj się z nami już teraz, a nasi doświadczeni doradcy kredytowi zajmą się Twoją sprawą najszybciej jak to możliwe i znajdą dopasowane do aktualnych potrzeb najkorzystniejsze kredyty firmowe dostępne na rynku.

Kontakt z doradcą dla firm
Forsel Finance

Kontakt z doradcą

Kredyty dla firm dostępne u doradców finansowych Forsel Finance możesz przeznaczyć zarówno na inwestycje w firmie jak i bieżące finansowanie działalności gospodarczej. Wybierając pożyczkę dla firm możesz elastycznie finansować wydatki stałe związanie z działalnością gospodarcza, zakupić materiały, towary i usługi niezbędne do prowadzenia firmy oraz uregulować powstałe zobowiązania handlowe. Kredyty dla przedsiębiorców dają możliwość realizacji pomysłów i wykonania przedsięwzięć związanych z rozwojem firmy. Jeśli posiadasz już kredyty firmowe w różnych bankach to też jest na to rozwiązanie. Możesz skorzystać z ich konsolidacji lub refinansowania za pomocą konsolidacyjnych kredytów dla firm, które w znaczący stopniu poprawią płynność finansową Twojej firmy i zmniejsza wysokość płaconych rat. Kredyty dla firm to wygodny i szybki sposób na finansowanie codziennych potrzeb każdego przedsiębiorstwa. W naszej ofercie znajdziesz kredyty dla małych i średnich przedsiębiorstw. Doskonale sprawdzają się one jako sposób na finansowanie dla firm, które potrzebują dodatkowych środków obrotowych lub inwestycyjnych. O kredyty na działalność gospodarczą mogą starać się przedsiębiorcy rozliczający się z Urzędem Skarbowym na podstawie książki przychodów i rozchodów, pełnej księgowości (księgi handlowe), zryczałtowanego podatku od przychodów ewidencjonowanych oraz karty podatkowej. Decyzja o przyznaniu kredytu firmowego wydawana jest bardzo szybko, nawet w kilka godzin, a podstawowym dokumentem do wyliczenia zdolności kredytowej dla firm jest PIT lub RZiS za ostatni zamknięty rok podatkowy. Po zapoznaniu się z powyższymi kredytami dla firm oraz warunkami jakie trzeba spełnić do ich uzyskania nasuwa się pytanie jak otrzymać najtańszy kredyt firmowy? Banki i instytucje finansowe mają bogatą ofertę kredytową dla klientów prowadzących działalność gospodarczą, dlatego żeby wybrać najlepszy kredyt dla firm powinniśmy skupić naszą uwagę nie tylko na oprocentowaniu kredytu firmowego, ale również na kosztach dodatkowych jak opłaty i prowizje oraz produktach takich jak konto firmowe do obsługi kredytu i ubezpieczenie. Wybierając kredyt firmowy warto skorzystać z pomocy sprawdzonego doradcy finansowego Forsel Finance dedykowanego do obsługi firm, który przedstawi aktualne oferty kredytów dla firm z różnych banków i instytucji finansowych dopasowując je do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych Twojej firmy.

Copyright © Wrocław 2012-2021 Doradca finansowy kredytowy Forsel Finance | Regulamin i polityka prywatności
Zadzwoń