Sprawdź

Kredyt hipoteczny dla firm

Posiadasz nieruchomość komercyjną, prywatną lub działkę?
Ocena: 4.8 / 5 - ilość ocen: 68
0.00PLN

Kredyt hipoteczny dla firm to korzystny sposób na pozyskanie nisko oprocentowanych środków finansowych na dowolny cel. Najważniejszą cechą kredytu hipotecznego dla firm jest to, że w znaczącej większości przypadków nie musisz rozliczać się z wykorzystania środków i deklarować na co je przeznaczysz. Nieruchomość stanowiąca zabezpieczenie kredytu hipotecznego dla firmy może być Twoją własnością lub należeć do osoby trzeciej wystarczy, że wyrazi ona zgodę na wpisanie instytucji finansowej do hipoteki nieruchomości. Zabezpieczeniem kredytu pod hipotekę mogą być nieruchomości komercyjne, prywatne lub gruntowe. Otrzymany kredyt hipoteczny na firmę możesz spłacać w ratach równych lub malejących albo uruchomić w formie odnawialnej linii kredytowej w rachunku firmowym. Istnieje też możliwość przeznaczeni kredytu hipotecznego dla firmy na zakup nieruchomości komercyjnej lub prywatnej. Taki rodzaj firmowego kredytu hipotecznego będzie odpowiednikiem tradycyjnego indywidualnego kredytu na zakup nieruchomości.

Zapoznaj się z ofertą kredytu hipotecznego dla firm

Kwota firmowego kredytu hipotecznego może stanowić do 90% wartości nieruchomości będącej jego zabezpieczeniem. W przypadku, gdy zabezpieczeniem kredytu pod zastaw nieruchomości są grunty, a kredytobiorca nie prowadzi działalności rolniczej, wówczas kwota kredytu nie może przekroczyć 50% wartości nieruchomości. Zabezpieczony nieruchomością kredyt hipoteczny dla firm jest dużo korzystniejszym i tańszym rozwiązaniem niż niezabezpieczone firmowe kredyty ratalne lub odnawialne. W sytuacji, gdy nie posiadasz nieruchomości mogącej stanowić zabezpieczenie i chcesz uzyskać kredyt firmowy na jaj zakup lub budowę to możesz to zrobić również za pomocą kredytu hipotecznego dla firmy. Pamiętaj też, że dysponując w trakcie trwania umowy kredytowej wolnymi środkami finansowymi zawsze możesz dokonać częściowej lub całkowitej wcześniejszej spłaty lub nadpłaty firmowego kredytu pod hipotekę nieruchomości.

Kredyt hipoteczny na firmę możesz przeznaczyć na spłatę już posiadanych kredytów firmowych, a jego konstrukcja pozwala skorzystać z długich okresów kredytowania, nawet do 30 lat. Przekłada się to na znaczące zwiększenie zdolności kredytowej Twojej firmy i maksymalne obniża wysokości przyszłych rat do spłaty. Konsolidować możesz kredyty dla firm niezabezpieczone jak również zabezpieczone hipoteką na nieruchomości oraz karty kredytowe, pożyczki prywatne i zobowiązania pozabankowe. Ograniczeniem w wysokości przyznanego kredytu hipotecznego dla firmy może być tylko Twoja zdolność kredytowa oraz wartość nieruchomości stanowiąca zabezpieczenie. Kredyt pod hipotekę nieruchomości może być udzielony również nowej firmie na start działalności, co jest jednym z nielicznych rozwiązań finansowych na rynku dostępnych dla tej grupy klientów. Zapytaj o kredyt hipoteczny dla Twojej firmy.

Uzyskanie kredytu pod hipotekę nieruchomości poprawi płynność finansową w firmie

Nieruchomości mogą być sposobem na pomnożenie zasobów firmy i korzystnym rozwiązaniem na pozyskanie niskooprocentowanych środków finansowych. Dzięki kredytowi pod hipotekę, możesz odzyskać znaczącą część kapitału zamrożonego w nieruchomościach i wykorzystania go ponownie jako środki obrotowe lub inwestycyjne.

Z racji tego, że kredyt hipoteczny firmowy udzielany jest na działalność gospodarczą, odsetki i prowizja mogą być księgowane w koszty firmy, obniżają kwotę opodatkowania. Ten rodzaj kredytu dla firm może zostać uruchomiony jednorazowo lub w transzach, a jego zabezpieczeniem jest wpis instytucji finansowej do hipoteki nieruchomości.

Warunki otrzymania kredytu hipotecznego dla firmy:

  • starając się o kredyt nie możesz posiadać negatywnej historii kredytowej w BIK
  • nieruchomość stanowiąca zabezpieczenie nie powinna mieć obciążonej hipoteki.

Jeśli chcesz uzyskać korzystny kredyt hipoteczny dla firmy wypełnij formularz już teraz! Dedykowany doradca finansowy Forsel Finance skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe, przedstawi aktualne oferty kredytów hipotecznych dla firm z różnych banków oraz instytucji pozabankowych, dopełni wszelkich formalności i pomoże znaleźć najlepszy kredyt hipoteczny dostępny na rynku.

Podziel się:

Zapytaj o kredyt hipoteczny
dla Twojej firmy

Kontakt z doradcą
Copyright © Wrocław 2012-2021 Doradca finansowy kredytowy Forsel Finance | Regulamin i polityka prywatności
Zadzwoń