Kredyt na start dla nowych firm

Założyłeś własną firmę? Potrzebujesz finansowania na start działalności?
Zapoznaj się z kredytem na start dla nowych firm

Kredyt na start dla nowych firm skierowany jest do przedsiębiorców, którzy dopiero rozpoczęli prowadzenie firmy, oraz dla tych, którzy działają na rynku krócej niż rok. Jest idealnym rozwiązaniem dla początkujących i dopiero powstałych przedsiębiorstw. Możesz ubiegać się o niego już pierwszego dnia po zarejestrowaniu działalności w CEiDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej).

Kredyt na start udzielany jest zarówno na dowolny cel (bez konieczności przedstawiania faktur lub deklarowania celu kredytowania) jak i na konkretne cele inwestycyjne. Może być przyznany w formie linii kredytowej (kredyt odnawialny w rachunku firmowym) lub jako kredyt ratalny.

Okres kredytowania w zależności od banku i rodzaju kredytu na start może wynieść do 5 lat. Występuje jako produkt niezabezpieczony do kwoty 30 tyś zł lub zabezpieczony hipoteką na nieruchomości do kwoty 350 tyś zł. Zdolność kredytowa liczona jest na podstawie prognozowanych, przyszłych wyników z działalności gospodarczej. Odsetki od kredytu firmowego na start mogą być księgowane w koszty działalności gospodarczej pomniejszając podstawę opodatkowania.

Kredytem na start pozyskasz niezbędny kapitał na rozpoczęcie działalność

Kredyty na start pozwala skupić się jej właścicielowi na rzeczach najważniejszych jakimi są wprowadzenie firmy na rynek, zdobycie pierwszych zleceń i klientów, a nie żmudnym szukaniu finansowania na start. Daje możliwość kompleksowego sfinansowania nowych pomysłów biznesowych, a ilość wymaganych dokumentów do jego uzyskania została ograniczona do minimum.

Warunki do uzyskania kredytu na start działalności:

  • właściciel firmy nie może posiadać negatywnej historii kredytowej w BIK (Biuro Informacji Kredytowej)
  • firma powinna być zarejestrowana w CEiDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej)

Jeżeli interesuje Cię ten produkt skontaktuj się z nami, a nasz doradca finansowy udzieli niezbędnych informacji, przedstawi aktualne oferty kredytów na start z różnych banków, dopełni wszelkich formalności i pomoże znaleźć najkorzystniejszy kredyt na start dla nowych firm dostępny na rynku.

Podziel się: