Sprawdź

Kredyt na start dla nowych firm

Założyłeś firmę i potrzebujesz kredytu na start działalności?
Ocena: 4.8 / 5 - ilość ocen: 54
0.00PLN

Kredyt na start dla nowych firm skierowany jest do przedsiębiorców, którzy dopiero rozpoczęli prowadzenie własnej firmy lub dla tych, którzy działają na rynku krócej niż rok. Kredyt dla nowych firmy jest korzystnym rozwiązaniem dla początkujących i dopiero powstałych przedsiębiorstw, które potrzebują środków finansowych na rozkręcenie działalności. O kredyt firmowy na start możesz ubiegać się już pierwszego dnia po zarejestrowaniu działalności w CEiDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej).

Zapoznaj się z ofertą kredytu na start dla nowych firm

Kredyt na start udzielany jest zarówno na dowolny cel bez konieczności przedstawiania faktur lub deklarowania celu kredytowania jak i na konkretne cele inwestycyjne. W przypadku kredytu dla nowych firm na cel inwestycyjny będzie wymagane przedstawienia biznesplanu z uwzględnieniem wszystkich szczegółów całego przedsięwzięcia. Kredyt dla nowych firm możesz uzyskać w formie linii kredytowej czyli kredytu obrotowego dla nowych firm lub jako kredyt firmowy ratalny z możliwością spłaty zarówno w ratach równych jak i malejących.

Kredyt na start firmy może zostać udzielony bez dodatkowych zabezpieczeń lub zostać zabezpieczony hipoteką na nieruchomości i stać się kredytem hipotecznym dla nowych firm. We wszystkich przypadkach zdolność kredytowa Twojej nowej firmy będzie liczona na podstawie prognozowanych, przyszłych wyników z działalności gospodarczej, a odsetki od kredytu firmowego na start mogą być księgowane w koszty działalności gospodarczej pomniejszając podstawę opodatkowania. Zapytaj o kredyt na start dla Twojej firmy.

Kredytem na start firmy pozyskasz niezbędny kapitał na rozpoczęcie działalność

Kredyty na start firmy pozwala skupić się jej właścicielowi na rzeczach najważniejszych jakimi są wprowadzenie firmy na rynek, zdobycie pierwszych zleceń i klientów, a nie żmudnym szukaniu finansowania na start. Daje możliwość kompleksowego sfinansowania nowych pomysłów biznesowych, a ilość wymaganych dokumentów do jego uzyskania została ograniczona do minimum.

Jeśli dysponujesz nieruchomością mieszkalną, komercyjną lub działką, która może stać się zabezpieczeniem kredytu dla nowych firm to masz dużo większą szanse na jego uzyskanie w początkowym okresie prowadzenia działalności gospodarczej.

Warunki do uzyskania kredytu na start dla firm:

  • starając się o kredyt nie możesz posiadać negatywnej historii kredytowej w BIK
  • firma powinna być zarejestrowana i posiadać aktywny wpis w CEiDG.

Jeżeli interesuje Cię kredyt na start dla nowej firmy skontaktuj się z nami, a dedykowany doradca finansowy Forsel Finance udzieli Ci niezbędnych informacji, przedstawi aktualne oferty kredytów dla nowych firm z różnych banków i instytucji finansowych, dopełni wszelkich formalności i pomoże znaleźć najlepszy kredyt na start dla nowej firmy dostępny na rynku.

Podziel się:

Zapytaj o kredyt na start
dla Twojej firmy

Kontakt z doradcą
Copyright © Wrocław 2012-2021 Doradca finansowy kredytowy Forsel Finance | Regulamin i polityka prywatności
Zadzwoń