Sprawdź

Kredyt gotówkowy

Potrzebujesz szybkiej gotówki na dowolny cel?
Ocena: 4.7 / 5 - ilość ocen: 67
0.00PLN

Kredyt gotówkowy to tani i szybki sposób na uzyskanie dodatkowej gotówki na dowolny cel konsumpcyjny. Pożyczka gotówkowa jest najpopularniejszym produktem bankowym dostępnym na rynku, który może pomóc w nagłych potrzebach finansowych lub przybliżyć zrealizowanie wielu planów i marzeń. Jeżeli zdarzyły Ci się nagłe nieprzewidziane wydatki, których nie możesz sfinansować z własnych środków to kredyty gotówkowe będą najlepszym i najszybszym wyborem. Otrzymane środki z kredytu możesz przeznaczyć na bieżące wydatki lub dowolne potrzeby konsumpcyjne. Dodatkową gotówkę otrzymasz szybko, bez zbędnych formalność i możesz sfinansować nią między innymi zakup sprzętu RTV i AGD, zakup wyposażenia mieszkania lub domu, przeprowadzić remont, opłacić wakacje, urlop, organizację uroczystości, edukację lub spłacić posiadane już kredyty bankowe i zobowiązania pozabankowe.

Zapoznaj się z ofertą kredytu gotówkowego

Maksymalna kwota pożyczki gotówkowej o jaką możesz się starć to nawet 500 tyś zł. Okres kredytowania może wynieść od kilku miesięcy do nawet 12 lat, a kwota i wysokość raty dopasowana będzie do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Możesz zdecydować się na raty równe, które przez cały okres spłaty będą miały jednakową wysokość lub raty malejące charakteryzujące się niższymi kosztami całkowitymi kredytu, ale w początkowy okresie spłaty będą bardziej obciążały Twój budżet miesięczny. Przy wnioskowaniu o kredyt gotówkowy lub pożyczkę akceptowane są różne źródła dochodu takie jak umowa o pracę na czas nieokreślony lub określony, umowa zlecenie, umowa o dzieło, działalność gospodarcza, powołanie w spółce, emerytura lub renta. Odpowiednio i świadomie dobrany najtańszy kredyt gotówkowy przyniesie Ci korzyści i pozwoli uniknąć nieprzewidzianych kosztów dodatkowych związanych z jego obsługą w całym okresie kredytowania.

Decydując się na zaciągnięcie kredytu gotówkowego musisz mieć świadomość, że bank wyda decyzję kredytowa w oparciu o indywidualną ocenę Twojej zdolności kredytowej. Ważną kwestią jest też to, że przy pożyczce gotówkowej na dowolny cel analiza zdolności kredytowej odbywa się bez skomplikowanych procedur kredytowych. W większości przypadków nie będziesz potrzebować poręczycieli i unikniesz zbędnych formalności przy kompletowaniu wymaganych dokumentów finansowych. Przekłada się to na bardzo krótki czas od złożenia wniosku kredytowego do wypłaty gotówki. Przy kredycie gotówkowym, decyzja kredytowa uzyskiwana jest w zależności od banku nawet w kilka godzin, a wypłata gotówki możliwa jest od razu po podpisaniu umowy kredytowej. Kredyty gotówkowe dają też możliwość skorzystania z dobrowolnego ubezpieczenia na życie lub od utraty pracy, które zabezpieczają spłatę i zmniejszają ryzyko przy ocenie zdolności kredytowej. Zapytaj o kredyt gotówkowy dla Ciebie.

Korzystając z kredytu gotówkowego masz możliwość jego wcześniejszej spłaty lub nadpłaty

Dysponując wolnymi środkami, zawsze możesz dokonać wcześniej spłaty lub nadpłaty kredytu gotówkowego, zmniejszając tym samym wysokość spłacanych rat lub skracając okres kredytowania. W większości banków taka operacja na kredytach gotówkowych nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. W przypadku chwilowych trudności z zapłatą rat możesz skorzystać z zawieszenia ich spłaty (wakacje kredytowe) na okres od 1 do 6 miesięcy.

Jeśli chcesz obsługiwać swój kredyt gotówkowy zawsze na czas, masz możliwość uruchomienia automatycznej spłaty rat w wybranym dniu ze swojego konta osobistego poprzez zlecenie stałe lub z konta otwartego do obsługi kredytu gotówkowego podczas podpisywania umowy kredytowej.

Warunki otrzymania kredytu gotówkowego:

  • starając się o kredyt nie możesz posiadać negatywnej historii kredytowej w BIK
  • okres zatrudnienia powinien wynosić minimum 3 miesiące.

Jeśli chcesz uzyskać korzystny kredyt gotówkowy skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i już teraz wypełnij formularz, a dedykowany doradca finansowy Forsel Finance skontaktuje się z Tobą, przedstawi aktualne oferty kredytów gotówkowych z różnych banków i instytucji finansowych, dopełni wszelkich formalności i pomoże znaleźć najlepszy kredyt gotówkowy dostępny na rynku.

Podziel się:

Zapytaj o kredyt gotówkowy
dla Ciebie

Kontakt z doradcą
Copyright © Wrocław 2012-2021 Doradca finansowy kredytowy Forsel Finance | Regulamin i polityka prywatności