Sprawdź

Kredyt gotówkowy

Potrzebujesz szybkiej gotówki na dowolny cel?
Ocena: 4.8 / 5 - ilość ocen: 86
0.00PLN

Kredyt gotówkowy to tani i szybki sposób na uzyskanie dodatkowej gotówki na dowolny cel konsumpcyjny. Pożyczka gotówkowa jest najpopularniejszym produktem bankowym dostępnym na rynku, który może pomóc w nagłych potrzebach finansowych lub przybliżyć zrealizowanie wielu planów i marzeń. Jeżeli zdarzyły Ci się nagłe nieprzewidziane wydatki, których nie możesz sfinansować z własnych środków to kredyty gotówkowe będą najlepszym i najszybszym wyborem. Otrzymane środki z kredytu możesz przeznaczyć na bieżące wydatki lub dowolne potrzeby konsumpcyjne. Dodatkową gotówkę otrzymasz szybko, bez zbędnych formalność i możesz sfinansować nią między innymi zakup sprzętu RTV i AGD, zakup wyposażenia mieszkania lub domu, przeprowadzić remont, opłacić wakacje, urlop, organizację uroczystości, edukację lub spłacić posiadane już kredyty bankowe i zobowiązania pozabankowe.

Zapoznaj się z ofertą kredytu gotówkowego

Maksymalna kwota pożyczki gotówkowej o jaką możesz się starć to nawet 500 tyś zł. Okres kredytowania może wynieść od kilku miesięcy do nawet 12 lat, a kwota i wysokość raty dopasowana będzie do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Możesz zdecydować się na raty równe, które przez cały okres spłaty będą miały jednakową wysokość lub raty malejące charakteryzujące się niższymi kosztami całkowitymi kredytu, ale w początkowy okresie spłaty będą bardziej obciążały Twój budżet miesięczny. Przy wnioskowaniu o kredyt gotówkowy lub pożyczkę akceptowane są różne źródła dochodu takie jak umowa o pracę na czas nieokreślony lub określony, umowa zlecenie, umowa o dzieło, działalność gospodarcza, powołanie w spółce, emerytura lub renta. Odpowiednio i świadomie dobrany najtańszy kredyt gotówkowy przyniesie Ci korzyści i pozwoli uniknąć nieprzewidzianych kosztów dodatkowych związanych z jego obsługą w całym okresie kredytowania.

Decydując się na zaciągnięcie kredytu gotówkowego musisz mieć świadomość, że bank wyda decyzję kredytowa w oparciu o indywidualną ocenę Twojej zdolności kredytowej. Ważną kwestią jest też to, że przy pożyczce gotówkowej na dowolny cel analiza zdolności kredytowej odbywa się bez skomplikowanych procedur kredytowych. W większości przypadków nie będziesz potrzebować poręczycieli i unikniesz zbędnych formalności przy kompletowaniu wymaganych dokumentów finansowych. Przekłada się to na bardzo krótki czas od złożenia wniosku kredytowego do wypłaty gotówki. Przy kredycie gotówkowym, decyzja kredytowa uzyskiwana jest w zależności od banku nawet w kilka godzin, a wypłata gotówki możliwa jest od razu po podpisaniu umowy kredytowej. Kredyty gotówkowe dają też możliwość skorzystania z dobrowolnego ubezpieczenia na życie lub od utraty pracy, które zabezpieczają spłatę i zmniejszają ryzyko przy ocenie zdolności kredytowej. Zapytaj o kredyt gotówkowy dla Ciebie.

Korzystając z kredytu gotówkowego masz możliwość jego wcześniejszej spłaty lub nadpłaty

Dysponując wolnymi środkami, zawsze możesz dokonać wcześniej spłaty lub nadpłaty kredytu gotówkowego, zmniejszając tym samym wysokość spłacanych rat lub skracając okres kredytowania. W większości banków taka operacja na kredytach gotówkowych nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. W przypadku chwilowych trudności z zapłatą rat możesz skorzystać z zawieszenia ich spłaty (wakacje kredytowe) na okres od 1 do 6 miesięcy.

Jeśli chcesz obsługiwać swój kredyt gotówkowy zawsze na czas, masz możliwość uruchomienia automatycznej spłaty rat w wybranym dniu. Możesz to zrobić ze swojego konta osobistego poprzez zlecenie stałe lub z konta otwartego do obsługi kredytu gotówkowego podczas podpisywania umowy kredytowej.

Warunki otrzymania kredytu gotówkowego:

  • starając się o kredyt nie możesz posiadać negatywnej historii kredytowej w BIK
  • okres zatrudnienia powinien wynosić minimum 3 miesiące.

Jeśli chcesz uzyskać korzystny kredyt gotówkowy wypełnij formularz już teraz! Dedykowany doradca finansowy Forsel Finance skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe, przedstawi aktualne oferty kredytów gotówkowych z różnych banków oraz instytucji pozabankowych, dopełni wszelkich formalności i pomoże znaleźć najlepszy kredyt gotówkowy dostępny na rynku.

Podziel się:

Zapytaj o kredyt gotówkowy
dla Ciebie

Kontakt z doradcą

Masz pytania na temat kredytu gotówkowego?
Mamy na nie odpowiedzi

Jeśli chwilowo zabrakło Ci gotówki lub pojawiły się nagłe wydatki, najszybszym sposobem poradzenia sobie z tą sytuacją będzie zaciągnięcie kredytu gotówkowego na dowolny cel. Ten rodzaj kredytu jest najprostszym w uzyskaniu i najpopularniejszym rodzajem kredytu bankowego dostępnym na rynku. Po podpisaniu umowy i uruchomieniu kredytu środki możesz od razu wypłacić w kasie lub otrzymać przelewem bankowym bezpośrednio na konto. Największe znaczenie ma jednak fakt, że otrzymaną gotówkę możesz przeznaczyć na dowolny cel taki jak zakup sprzętu komputerowego, RTV lub AGD, wykonanie remontu, wyjazd na wakacje, wyprawienie uroczystości rodzinnej, kupno samochodu, itp. Bank nie będzie wymagał przedstawienia żadnych rachunków dokumentujących na co zostały przeznaczone środki z kredytu gotówkowego, a cel na jaki przeznaczysz gotówkę będzie zależeć tylko od Twoich aktualnych potrzeb.
Maksymalny okres na jaki możesz wziąć kredyt gotówkowy zależny będzie od aktualnej oferty dostępnej w danym banku lub instytucji pozabankowej. Aktualnie możliwy do uzyskania najdłuższy okres kredytowania przy kredycie gotówkowym to 12 lat czyli 144 miesiące. Okres spłaty zależny będzie od wybranej oferty kredytu gotówkowego ponieważ często występuje sytuacja, w której banki udostępniają w tym samym czasie kilka różnych ofert kredytu gotówkowego w zależności od celu na jaki środki mają zostać przeznaczone lub od wysokości kwoty o jaką wnioskujesz. Na rynku nie ma w tej chwili ofert, które dają możliwość skorzystania z okresów kredytowania dłuższych niż 12 lat, a największy wybór ofert kredytu gotówkowego na dowolny cel jest z okresem 10-letnim.
Wszystko zależy od Twoich potrzeb i aktualnej sytuacji finansowej. Najlepszym miejscem pierwszego wyboru, gdzie opłaca się wziąć kredyt gotówkowy będzie najczęściej bank, ale nie musi to być ten, w którym posiadasz konto. Twój wybór będzie zależeć od warunków jakie otrzymasz w decyzji kredytowej danego banku. Zanim jednak udasz się bezpośrednio do banków albo złożysz wnioski o kredyt gotówkowy przez internet lub telefon warto skonsultować się ze sprawdzonym doradcą finansowym specjalizującym się w kredytach gotówkowych. Sprawdzisz wtedy jaka jest Twoja zdolność kredytowa, porównasz w jednym miejscu aktualne oferty z różnych banków i instytucji pozabankowych oraz dowiesz się gdzie najtaniej i najlepiej wziąć kredyt gotówkowy. Dodatkowo korzystając z pomocy doradcy zaoszczędzisz swój cenny czas i uzyskasz pomoc w formalnościach przy złożeniu wniosku o kredyt gotówkowy na dowolny cel.
Decyzja o przyznaniu kredytu gotówkowego wydawana jest najszybciej ze wszystkich oferowanych na rynku produktów kredytowych. Na kredyt gotówkowy w większości przypadków czeka się od kliku godzin do maksymalnie tygodnia czasu, a okres ten będzie zależał od kilku czynników. Duże znaczenie będzie miała kwota kredytu gotówkowego o jaką się starasz ponieważ dla mniejszych kwot z reguły do 50 tys. będzie stosowana zautomatyzowana uproszczona i szybka procedura weryfikacji Twojego wniosku kredytowego. Kolejnym ważnym czynnikiem wpływającym na to ile czeka się na kredyt gotówkowy będzie mieć Twoje główne źródło dochodów czyli umowa z pracodawcą, prowadzenie działalności gospodarczej lub inne dochody.
Kredyt gotówkowy dostać w dzisiejszych czasach jest bardzo łatwo ponieważ na rynku jest duża ilość banków i instytucji pozabankowych oferujących tego typu rozwiązania finansowe. Kluczowym warunkiem jaki musisz spełnić żeby dostać kredyt gotówkowy będzie posiadanie zdolności kredytowej oraz brak negatywnej historii w BIK. Żeby wykazać zdolność kredytową i otrzymać kredyt gotówkowy musisz posiadać stałe dochody. Może to być umowa o pracę, umowa zlecenie lub o dzieło, działalność gospodarcza, wykonywanie wolnego zawodu, powołanie w spółce, emerytura lub renta. Pozostałymi warunkami do spełnienia żeby dostać kredyt gotówkowy będzie wiek czyli musisz byś osobą pełnoletnią oraz posiadać aktualny dokument tożsamości tj. dowód osobisty lub paszport, a w przypadku braku polskiego obywatelstwa kartę pobytu.
Jest wiele czynników, które wpływają na wysokość dochodu jaki zostanie przyjęty do wyliczenia Twojej zdolności kredytowej. Aktualnie żeby dostać kredyt gotówkowy trzeba zarabiać minimum 1500 zł netto, ale każdy bank lub instytucja pozabankowa ma swoje indywidualne wytycznymi przy wyliczaniu zdolności kredytowej. Główny wpływ na dochód przyjęty do wyliczenia Twojej zdolności będzie mieć forma zatrudnienia, aktualnie spłacane zobowiązania, stałe miesięczne koszty, ilość osób na utrzymaniu oraz wiek. Warto też pamiętać, że w razie zbyt małego dochodu możesz dołączyć do swojego wniosku o kredyt gotówkowy innych wnioskodawców osiągających stałe dochody w celu poprawienia zdolności kredytowej.
Copyright © Wrocław 2012-2021 Doradca finansowy kredytowy Forsel Finance | Regulamin i polityka prywatności
Zadzwoń