Sprawdź

O firmie Forsel Finance

Chcesz wiedzieć czym się zajmujemy i jak działamy?
5 / 5 - ilość opinii: 46 - przeczytaj wszystkie

Jesteśmy niezależną firmą działającą na rynku usług finansowych od 2012 roku. Oferujemy kompleksowe rozwiązania finansowe dla klientów indywidualnych oraz firm i przedsiębiorców. Zajmujemy się pośrednictwem finansowym w zakresie kredytów i pożyczek hipotecznych, mieszkaniowych, gotówkowych, konsolidacyjnych, samochodowych oraz kredytami dla firm, leasingiem i faktoringiem. W ofercie dla firm posiadamy również nowoczesne terminale płatnicze do obsługi płatności bezgotówkowych. Naszą ofertę stworzyliśmy z myślą o tych, którzy cenią sobie doświadczenie, profesjonalną obsługę, czas, wygodę i chcą mieć dostęp do najkorzystniejszych rozwiązań finansowych w jednym miejscu.

Współpracujemy z największymi w Polsce bankami, instytucjami finansowymi, firmami leasingowymi i faktoringowymi. Dzięki temu posiadamy w swojej ofercie pełną paletę produktów finansowych, które możemy dopasować do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości. Siłą firmy Forsel Finance jest utrzymywanie bardzo dobrych relacji z naszymi partnerami, dzięki temu mamy możliwość wyboru najkorzystniejszych ofert, a formalności i czas procesowania wniosków ograniczyliśmy do minimum. Dodatkowo dla naszych klientów negocjujemy warunki finansowania co powoduje, że oprocentowanie i koszty są niższe niż przy samodzielnym składaniu wniosków i zapytań bezpośrednio w różnych bankach i instytucjach finansowych.

Misją firmy Forsel Finance jest dostarczanie rozwiązań finansowych z zakresu finansów osobistych oraz firmowych tak, by były łatwo dostępne dla każdego, a ich wybór był poprzedzony dokładną analizą wszystkich warunków i dokonany w pełni świadomie. Ważne jest dla nas, aby każdy klient był dobrze poinformowany i wiedział, że zarówno w sprawach codziennych związanych z finansami jak i w sytuacjach problematycznych zawsze może liczyć na pomoc naszych doświadczonych doradców finansowych i ekspertów kredytowych.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i stałej współpracy - doradcy finansowi i eksperci Forsel Finance.

Podziel się:

Zapoznaj się z ofertą
Forsel Finance

DORADCA FINANSOWY
Copyright © Wrocław 2012-2021 Doradca finansowy kredytowy Forsel Finance | Regulamin i polityka prywatności