O firmie Forsel Finance

Chcesz wiedzieć czym się zajmujemy i jak działamy?

Jesteśmy niezależną firmą działającą na rynku usług finansowych od 2012 roku. Oferujemy kompleksowe rozwiązania finansowe dla klientów indywidualnych oraz małych, średnich i dużych firm. Zajmujemy się pośrednictwem finansowym w zakresie: kredytów i pożyczek gotówkowych, hipotecznych, konsolidacyjnych, samochodowych, kredytów dla firm, leasingu oraz faktoringu. Naszą ofertę stworzyliśmy z myślą o tych, którzy cenią sobie profesjonalną obsługę, czas, wygodę i chcą mieć dostęp do różnych rozwiązań finansowych w jednym miejscu.

Współpracujemy z największymi bankami, instytucjami finansowymi, firmami leasingowymi i faktoringowymi w Polsce. Dzięki temu posiadamy w swojej ofercie pełną paletę produktów finansowych, które możemy dopasować do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Siłą firmy jest utrzymywanie bardzo dobrych relacji z partnerami z którymi współpracujemy, dzięki temu mamy możliwość wyboru najkorzystniejszych ofert, a formalności i czas procesowania wniosków ograniczyliśmy do minimum.

Dla naszych klientów negocjujemy warunki finansowania co powoduje, że oprocentowanie i koszty są niższe niż przy samodzielnym składaniu wniosków bezpośrednio w bankach i instytucjach finansowych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i stałej współpracy.

Dla nas zadowolenie klienta jest najważniejsze.
Banki i instytucje finansowe 1
Banki i instytucje finansowe 4
Banki i instytucje finansowe 2
Banki i instytucje finansowe 3
Banki i instytucje finansowe 7