Sprawdź

O firmie Forsel Finance

Chcesz wiedzieć czym się zajmujemy i jak działamy?
5 / 5 - ilość opinii: 49 - przeczytaj wszystkie

Jesteśmy niezależną firmą działającą na rynku usług finansowych od 2012 roku. Oferujemy profesjonalną pomoc ekspertów oraz kompleksowe rozwiązania finansowe dla klientów indywidualnych, firm i przedsiębiorców. Zajmujemy się doradztwem finansowym oraz pośrednictwem w zakresie kredytów i pożyczek hipotecznych, mieszkaniowych, gotówkowych, konsolidacyjnych i samochodowych. Dla osób prowadzących działalność gospodarczą oferujemy obrotowe i inwestycyjne kredyty dla firm, leasing operacyjny, leasing finansowy oraz faktoring. W ofercie dla firm posiadamy również nowoczesne terminale płatnicze do obsługi płatności bezgotówkowych.

Naszą ofertę stworzyliśmy z myślą o tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo, oszczędność czasu i wygodę, a od eksperta finansowego wymagają doświadczenia, profesjonalnej obsługi i możliwości wyboru najkorzystniejszych rozwiązań finansowych w jednym miejscu. Współpracujemy z największymi w Polsce bankami, instytucjami finansowymi, firmami leasingowymi i faktoringowymi. Dzięki temu posiadamy w swojej ofercie pełną paletę produktów finansowych, które możemy dopasować do indywidualnych potrzeb i możliwości. Siłą firmy Forsel Finance jest utrzymywanie bardzo dobrych relacji z naszymi partnerami biznesowymi, dzięki temu mamy możliwość wyboru najkorzystniejszych ofert, a formalności i czas procesowania wniosków ograniczyliśmy do minimum. Dodatkowo dla naszych klientów negocjujemy warunki finansowania co powoduje, że oprocentowanie i koszty są niższe niż przy samodzielnym składaniu wniosków i zapytań bezpośrednio w różnych bankach i instytucjach finansowych.

Misją firmy Forsel Finance jest dostarczanie rozwiązań finansowych z zakresu finansów osobistych oraz związanych z działalnością gospodarczą tak, by były łatwo dostępne dla każdego, a ich wybór był poprzedzony dokładną analizą wszystkich warunków i dokonany w pełni świadomie. Ważne jest dla nas, aby każdy klient był dobrze poinformowany i wiedział, że zarówno w sprawach codziennych związanych z finansami jak i w sytuacjach problematycznych zawsze może liczyć na pomoc naszych doświadczonych doradców finansowych i ekspertów kredytowych.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i stałej współpracy - doradcy finansowi i eksperci Forsel Finance.

Podziel się:

Zapoznaj się z ofertą
Forsel Finance

Doradca finansowy
Copyright © Wrocław 2012-2021 Doradca finansowy kredytowy Forsel Finance | Regulamin i polityka prywatności
Zadzwoń