Leasing

DLA FIRM I PRZEDSIĘBIORCÓW

Wybierz korzystny leasing operacyjny lub leasing finansowy spośród ofert różnych banków i spółek leasingowych. W ofercie dla firm i przedsiębiorców znajdziesz szeroki wachlarz produktów przeznaczonych na finansowanie różnego rodzaju środków trwałych. Prowadząc działalność gospodarczą możesz wybrać: leasing samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych i specjalistycznych, pojazdów rolniczych, wodnych i powietrznych, leasing maszyn i urządzeń, leasing nieruchomości, leasing zwrotny lub pożyczkę leasingową.

Znajdź interesujący cię leasing i skorzystaj z pomocy doradcy leasingowego Forsel Finance, który przeprowadzi dla Ciebie bezpłatną analizę finansową i dopasuje produkty leasingowe do indywidualnych potrzeb i możliwości Twojej firmy. Decydując sie na współpracę z doradcą ograniczysz formalności, zaoszczędzisz czas, a dodatkowo możesz uzyskać korzystniejsze warunki finansowania niż przy osobistym składaniu wniosków i zapytań w różnych bankach i spółkach leasingowych.

Poniżej znajdziesz poszczególne rodzaje leasingu, możliwości jego przeznaczenia oraz warunki jakie trzeba spełnić do jego uzyskania.