Sprawdź

Kredyt konsolidacyjny dla firm

Posiadasz kredyty firmowe i chcesz zmniejszyć płacone raty?
Ocena: 4.9 / 5 - ilość ocen: 71
0.00PLN

Kredyt konsolidacyjny dla firm możesz przeznaczyć na spłatę kilku kredytów firmowych i zamienić je w jeden kredyt udzielony na korzystniejszych warunkach. Główną zaletą kredytu konsolidacyjnego dla firm jest obniżenie kosztów związanych z obsługą posiadanych kredytów firmowych, możliwość wydłużenia okresu kredytowania, co przełoży się na zmniejszenie wysokości płaconych rat i poprawę płynności finansowej Twojej firmy. W procedurze uproszczonej kwota kredytu konsolidacyjnego dla firm może zostać dodatkowo powiększona o 20% w stosunku do kwoty konsolidowanych kredytów firmowych lub o dowolnie wyższą kwotę, jeśli pozwala na to zdolność kredytowa firmy. Dzięki temu kredyt konsolidacyjny dla firm zadłużonych daje możliwość uzyskania dodatkowych środków finansowych na dowolny cel w tym na bieżące finansowanie działalności gospodarczej, pomimo posiadanych już zobowiązań kredytowych.

Zapoznaj się z ofertą kredytu konsolidacyjnego dla firm

Jeżeli posiadasz kredyt firmowy lub kilka kredytów dla firm, których warunki nie są korzystne lub raty, które płacisz są za wysokie, konsolidacja kredytów lub ich refinansowanie będzie najkorzystniejszym wyborem. Kredyty konsolidacyjne dla firm to rozwiązanie szczególnie polecane dla przedsiębiorców, u którzy mogą wystąpić problemy ze spłatą posiadanych zobowiązań. Uzyskanie lepszych warunków, przełoży się na obniżenie wysokości płaconych rat, zmniejszy koszty i kwotę odsetek do zapłaty oraz poprawi płynność finansową Twojej firmy. Aby sprawdzić, czy konsolidacja kredytów dla firm pomoże uporządkować posiadane zobowiazania, warto skonsultować się ze sprawdzonym doradcą finansowym, który porówna warunki i przedstawi aktualne oferty kredytów konsolidacyjnych dla firm z różnych banków i instytucji finansowych oraz pomoże skompletować niezbędne dokumenty. Dzięki temu będziesz wiedzieć czy konsolidacyjny kredyt dla firm jest dobrym rozwiązaniem dla Twojej firmy.

Całą procedurę konsolidacji i refinansowania kredytów firmowych można przeprowadzić na dwa sposoby. Metodą uproszczoną, bez badania zdolności kredytowej firm lub standardową metodą dochodową. W pierwszej metodzie cała konsolidacja kredytów firmowych trwa bardzo krótko i nie jest wymagane przedstawianie szczegółowych dokumentów finansowych firmy. Wszystko odbywa się na podstawie umów kredytów przeznaczonych do konsolidacji oraz na analizie historii spłaty posiadanych zobowiązań. We wszystkich pozostałych przypadkach stosowana jest metoda dochodowa, gdzie zdolność kredytowa liczona jest na podstawie wyników finansowych za ostatni zamknięty rok obrachunkowy i okres bieżący ale bez uwzględniania w zobowiązaniach posiadanych kredytów firmowych przeznaczonych do konsolidacji. Zapytaj o kredyt konsolidacyjny dla Twojej firmy.

Warunki konsolidacji kredytów dla firm zależą od wysokości i rodzaju posiadanych zobowiązań

Kredyt konsolidacyjny dla firm w procedurze uproszczonej daje możliwość konsolidacji kredytów firmowych niezabezpieczonych do kwoty 500 tys. zł i kredytów firmowych zabezpieczonych do kwoty 1 mln zł. We wszystkich innych przypadkach i dla wyższych kwot finansowania występuje możliwość konsolidacji standardową metodą dochodową.

Aby jeszcze bardziej obniżyć koszty związane z obsługą posiadanych kredytów firmowych, istnieje możliwość zabezpieczenia kredytu konsolidacyjnego dla firm hipoteką na nieruchomości komercyjnej, mieszkalnej lub gruntowej. Wówczas kredyt konsolidacyjny będzie miał dużo niższe oprocentowanie i możliwe będzie skorzystanie z długich okresów kredytowania, nawet do 30 lat co znacząco zwiększa zdolność kredytową i maksymalnie obniża wysokość przyszłych rat do spłaty.

Warunki otrzymania kredytu konsolidacyjnego dla firmy:

  • starając się o kredyt nie możesz posiadać negatywnej historii kredytowej w BIK
  • okres działalności firmy powinien wynosić minimum 6 miesięcy.

Jeśli chcesz uzyskać korzystny kredyt konsolidacyjny dla firmy wypełnij formularz już teraz! Dedykowany doradca finansowy Forsel Finance skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe, przedstawi aktualne oferty kredytów konsolidacyjnych dla firm z różnych banków oraz instytucji pozabankowych, dopełni wszelkich formalności i pomoże znaleźć najlepszy kredyt konsolidacyjny dostępny na rynku.

Podziel się:

Zapytaj o kredyt konsolidacyjny
dla Twojej firmy

Kontakt z doradcą
Copyright © Wrocław 2012-2021 Doradca finansowy kredytowy Forsel Finance | Regulamin i polityka prywatności
Zadzwoń