Kredyt ze wsparciem unijnym Jeremie

Prowadzisz firmę? Chcesz uzyskać kredyt dla firm na preferencyjnych warunkach?
Zapoznaj się z ofertą unijnych kredytów

Kredyt ze wsparciem unijnym Jeremie dla firm udzielany jest na konkretny cel inwestycyjny przyczyniający się do rozwoju przedsiębiorstwa. Skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw zatrudniających do 250 osób i mających obrót roczny nie wyższy niż 50 mln euro oraz sumę bilansową nie wyższą niż 43 mln euro. Pomoc w ramach programu Jeremie realizowana jest obecnie w województwach: dolnośląskim, łódzkim, mazowieckim, pomorskim, wielkopolskim i zachodniopomorskim. Warunkiem uzyskania kredytu ze wsparciem unijnym jest posiadanie siedziby firmy lub prowadzenie działalność gospodarczej w województwie uczestniczącym w programie.

Maksymalna kwota kredytu to 2,5 mln zł (zależy od województwa) i może stanowić do 80 % wartości inwestycji. Pożyczka Jeremie udzielana jest w formie ratalnej na okres do 5 lat z wyjątkiem województwa wielkopolskiego gdzie okres ten może wynieść do 10 lat. Możliwa jest również karencja w spłacie kredytu do 6 miesięcy w trakcie której firma spłaca jedynie odsetki. Preferencyjne oprocentowanie rozpoczyna się już od 1% w skali roku i jest praktycznie najniższym dostępnym w tej chwili na rynku kredytów i pożyczek dla firm. Wnioskowanie o przyznanie pożyczki ze wsparciem unijnym Jeremie nie wymaga wielu formalności, a decyzja kredytowa jest bardzo szybka.

Warunki do uzyskania kredytu unijnego:

  • właściciel firmy nie może posiadać negatywnej historii kredytowej w BIK (Biuro Informacji Kredytowej)

Jeżeli interesuje Cię ten produkt skontaktuj się z nami, a nasz doradca finansowy udzieli niezbędnych informacji, przedstawi aktualne oferty kredytów unijnych z różnych banków, dopełni wszelkich formalności i pomoże znaleźć najkorzystniejszy kredyt ze wsparciem unijnym dla firm dostępny na rynku.

Podziel się:
Partnerzy 1
Partnerzy 2