Terminale płatnicze Wrocław

Zainstaluj terminal i wprowadź płatność kartą w swojej firmie

Zainwestuj w płatniczy terminal

Prowadzisz firmę we Wrocławiu lub okolicach? Zajmujesz się sprzedażą towarów lub usług i chcesz wprowadzić możliwości płatności kartami płatniczymi dla swoich klientów? W ofercie Forsel Finance znajdziesz nowoczesne terminale płatnicze POS, zapewniające szybkie i bezpieczne dokonywanie transakcji kartami płatniczymi. Możesz wybrać terminal stacjonarny lub mobilny w zależności od specyfiki branży w której działasz. Terminal płatniczy stacjonarny sprawdzi się w firmach, gdzie klient dokonuje płatności w miejscu prowadzenia naszej działalności lub w punkcie kasowym. Terminal płatniczy przenośny sprawdzi się natomiast wszędzie tam gdzie dokonanie zapłaty wymaga dotarcia z terminalem bezpośrednio do klienta.

Urządzenia obsługujące płatności katami dostępne w naszej ofercie posiadają wbudowane nowoczesne czytniki bezstykowe, które dają możliwość dokonywania przez klientów płatności kartami zbliżeniowymi typu PayPass i PayWave oraz urządzeniami elektronicznymi wyposażonymi w funkcję NFC. Terminal płatniczy obsługuje karty wydane przez: Visa, MasterCard, Diners Club, American Express, UnionPay i JBC.

Instalując terminale płatnicze w firmie możesz zwiększyć obroty

Pozyskasz nowych klientów preferujących płatność kartą, a dodatkowo na tym zarobisz. Opcja zarobku jaką daje urządzenie to sprzedaż doładowania do telefonów komórkowych na tzw. kartę (Prepaid). Twoi klienci mogą w każdej chwili zasilić swoje konto dowolną kwotą, a Ty za każdą taką transakcję otrzymasz prowizję zależną od wysokości doładowania.

Poszukujesz terminali płatniczych - skontaktuj się z biurem Forsel Finance we Wrocławiu,

a nasi doradcy przygotują dla Ciebie ofertę najmu terminali dopasowaną do indywidualnych potrzeb i branży w jakiej działa Twoja firma.

Podziel się: